کد مطلب: 26960 تعداد بازدید: ۱۳۴۰

مؤسس حوزه علميه خواهران وليعصر«عج» گرمي:

هدف دشمنان از شهادت آیت الله مطهری خاموش کردن انقلاب بود

پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳:۳۰
حجت الاسلام والمسلمين يدالله صفری انگیزه دشمنان برای شهید کردن آیت الله مطهری را خاموش کردن انقلاب دانسته و افزود: با شهادت آيت الله مطهري(ره) نه تنها افكار و انديشه هاي ايشان كم رنگ نشد، بلكه منجر به نوراني تر شدن وي و بهره مندي از آثار گرانقدرشان در مراكز علمي معتبر شد.

  به گزارش رباب شهبازي –مدير مدرسه علميه خواهران وليعصر(عج) شهرستان گرمي، حجت الاسلام والمسلمين يدالله صفری امام جمعه اين شهرستان در مراسم گراميداشت روز معلّم با اشاره به فضایل شهید مطهری(ره) گفت: انگیزه دشمنان برای شهید کردن آیت الله مطهری خاموش کردن انقلاب بود لكن بعد از شهادت ایشان نه تنها افكار و انديشه هاي وي كم رنگ نشد بلكه آیت الله مطهری نورانی تر شده و مجموعه آثار ایشان امروزه در دانشگاه های معتبر تدریس می گردد.

          وي با بيان اينكه اساتید حوزه علمیه با کمترین توقع، خالصانه و صادقانه خدمت می کنند افزود: مقام اساتيد حوزه و دانشگاه ارج نهادنی است لكن قدردانی از زحمات اساتید حوزه هاي علميه از نظر مادی قابل مقایسه با اساتید دانشگاه نیست.

          حجت الاسلام والمسلمين صفری با تأكيد بر اينكه طلبه بايد در همه حال قدردان اساتيد بوده و احترام آنها را حفظ نمايد، خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه، علم و معنویتش، از وجود مقدّس اساتید معزّز است همه مدیون تلاشهای اساتید حوزه های علمیه بوده و باید حق اساتید و احترام آنها را آن گونه که شایسته است رعایت نماییم.

          تجلیل از اساتید، دیدار از خانواده های اساتید برجسته حوزه علمیه و تجلیل از پژوهشگران هسته پژوهشی بارقه نور، گروههای رشد3 و بانوی کرامت از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.