کد مطلب: 20861 تعداد بازدید: ۵۶۳

حجت الاسلام والمسلمین حسین یوسفی:

اساتید حوزه باید مطالعه مداوم و مستمری داشته باشند

پنجشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۸:۳۹
حجت الاسلام والمسلمین یوسفی با اشاره به نقش بی بدیل اساتید در رشد و ارتقاء طلاب ، مطالعه مداوم و مستمر آنها را خواستار شد.

   نماینده مؤسسه فرهنگی جمعیت تعاون استان قم در دیدار با اساتید حوزه علمیه الزهراء(س) خلخال با اشاره به نقش بسزای اساتید در رشد و ارتقاء طلاب، آنها را به مطالعه مداوم و مستمر توصیه کرد.

  وی افزود: اساتید بایستی در تربیت طلاب به والا همتی آنان توجه ویژه ای داشته، به گونه اي كه در انديشه هاي خود آينده نگر بوده و براي ديگران تاثير گذار باشند و بتوانند طلبه هايي موفق و شاگرداني تاثيرگذار تربيت و تعليم دهند.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفی با تأکید بر اینکه طلبه هاي خجالتي را بيشتر درگير درس و كارهاي حوزه نمایید اظهار داشت: متاسفانه در محيط  حوزه توجه زیادی به این امر نمي شود. نبايد صرفاً از عده اي كه روابط اجتماعي خوبي دارند استفاده كنيم.

نماینده مؤسسه فرهنگی جمعیت تعاون با اشاره به اینکه زنان جامعه بيشتر به روضه خواني و مداحي اهميت مي دهند خاطر نشان کرد: اساتید، طلبه ها را به روضه خوانی و مداحي تشویق کنند تا بتوانند در تبليغاتشان تاثير گذار باشند.

  وی بیان داشت: طلبه ها را مادران آشنا به دین و خانم های مطیع همسرشان تربیت کنید تا در محيط خانه هم نسبت به اطرافيانش تاثير گذار باشند.