کد مطلب: 16704 تعداد بازدید: ۹۳۳

در حوزه علمیه خواهران پارس آباد برگزار شد

جلسه اخلاق به مناسبت میلاد حضرت زینب «س»

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۱:۳۶
زینب دیندار مدیر حوزه علمیه خواهران ثامن الحجج(ع) پارس آباد در جمع طلاب و دانش آموزان مدارس از حضرت زینب(س) به عنوان الگویی به تمام عیار برای زنان اسلام نام برده و با اشاره به آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران دانش آموزان را به سربازی امام زمان(عج) دعوت نمود.
  به گزارش رابط خبری حوزه علمیه ثامن الحجج(ع) پارس آباد زینب دیندار مدیر حوزه علمیه خواهران این شهرستان صبح امروز در سالن اجتماعات مدرسه در جمع طلاب و دانش آموزان  مدارس گفت: حضرت زینب(س) به عنوان یک الگو برای زنان اسلام و جامعه اسلامی می باشد. رسالت حضرت زینب(س) فقط تحمل مصیبت ها نبود بلکه ایشان روی عهد و پیمانی که با پیامبر خدا بسته بودند، بعد از ماجرای کربلا قهرمانانه و مؤدبانه در حجاب و عفاف و عبادت به پیش رفتند و به عنوان الگویی نمونه در تمام ابعاد امور اقتصادی، فرهنگی واجتماعی و سیاسی نقش خویش را ایفا نمودند.
   وی در ادامه گفت: متاسفانه غارت فرهنگی و قتل عام فرهنگی و اشاعه غلط فرهنگ و فساد جوانهای ما را از ما گرفته و فضیلت های ما ر ا از ما ستانده و این در حالی است که جز جوانان مومنی که دل به ائمه و به خصوص امام زمان(عج) بسته اند کسی توان دفاع از آنها را ندارد.
 دیندار افزود: با توجه به شروع پذیرش حوزه های علمیه خواهران شما جوانان با ورود خود  به حوزه بابی را برای پیوستن به کسانی که دست یاری به امام زمان(عج) داده اند به روی خود می گشایید.