کد مطلب: 16659 تعداد بازدید: ۵۱۶

نشست سیاسی – بصیرتی طلاب حوزه علمیه فاطمیه«س» مشگین شهر با حضور موسس حوزه

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۲:۱۱
به گزارش رابط خبری حوزه علمیه فاطمیه(س) مشگین شهر به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نشست سیاسی – بصیرتی با حضور موسس حوزه حجت الاسلام والمسلمین رضا باوقار، در سالن همایش مدرسه برگزار گردید.
   حجت الاسلام والمسلمین باوقار با تبریک دهه فجر اشاره به تعبیر امام خمینی(ره) در مورد انقلاب اسلامی داشته و گفت انقلاب اسلامی تجدید حیات دینی در دنیای معاصر بوده و هست پیروزی انقلاب اسلامی به بشر غفلت زده یک تلنگر بود که نشان دهد دین می تواند در همه عرصه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تبلور پیدا کند.
   موسس حوزه علمیه فاطمیه(س)اظهار داشت: اولین دکترای سیاسی را امام(ره) و رهبری دارا می باشند که ایمان به غیب، ایمان خلل ناپذیر به وعده پروردگار، اتکا به پروردگار عالم و تکلیف مداری مطلق، جزء دکترین امام(ره) و رهبری می باشد.
وی برای انقلاب اسلامی شاخصه هایی همچون؛ پیوند سیاست با معنویت، مردم داری و نگاه به مکتب اسلامی(در بعد سیاسی) نگاه جهانی-بشری- بین المللی را بیان کرد.
در ادامه مراسم مسابقات علمی،ورزشی و سرگرمی برگزار شد و به برندگان مسابقه و همچنین به نفرات اول و دوم جشنواره قرآنی در مرحله مدرسه ای جوایزی اهدا شد.