کد مطلب: 16658 تعداد بازدید: ۶۰۱

به مناسبت دهه مبارك فجر انجام شد

دیدار دانش آموزان دبیرستان الزهراء«س» گرمي با امام جمعه و موسس حوزه علمیه ولي عصر«عج»

سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۸:۵۸
به گزارش رابط خبری حوزه علمیه ولیعصر(عج) گرمی دانش آموزان دبيرستان الزهراء شهرستان گرمي، به مناسبت دهه مبارك فجر در حوزه علميه حضرت ولي عصر(عج) خواهران با امام جمعه و موسس حوزه علميه حجت الاسلام و المسلمين يدالله صفري ديدار نمودند.
حجت الاسلام صفري در ابتدا ضمن تبريك دهه مبارك فجر، بيان داشت: هدف اصلي آمريكا از بين بردن اسلام و ارزشهاي اسلام است تا با استفاده از حاكماني كه در منطقه گماشته به اين هدف خود برسد، ولي ملت مسلمان و غيور و هميشه در صحنه ايران اسلامي همانطور كه با عنايت خداوند متعال محمد رضا شاه را ساقط كردند اين حاكمان را نيز ساقط خواهند نمود.
موسس حوزه علميه حضرت ولي عصر(عج) در ادامه افزود: در مسئله داعش، اگر ايران به طور مستقيم دخالت نمی کرد تا الان، کربلا و نجف به دست داعشی ها ویران شده بود، این است قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران که قدرت های بزرگ جهان چون آمریکا از ایران برای از بین بردن داعشی ها درخواست کمک می کنند. قاعده کاپيتالاسیون زمانی بود که آمریکا ها، ایرانی ها را وحشی می دانستند ولی الان از ایران درخواست کمک می کنند.
وی با اشاره به اینکه امروزه ایران مرکز جهان اسلام شده اظهار داشت: این تنها بخشی از برکات نظام جمهوری اسلامی است که ما باید قدر این نظام مقدس را بدانیم چرا که  دشمن بیکار ننشسته و درصدد ضربه زدن به ارزشهای ماست.
حجت الاسلام صفري وظیفه همه جوانان و نوجوانان را دفاع از این ارزشها قلمداد نموده و افزود: هر ایرانی باید به نوبۀ خود از این ارزشها دفاع کند تا دشمن مثل سالهای گذشته مأیوس گردد.
همچنین طلاب حوزه علمیه حضرت ولی عصر(عج) شهرستان گرمی با حضور در مزار شهدای گمنام با قرائت فاتحه و یس، یاد و خاطره شهداء را گرامی داشته و با گلاب، مزار شهدای عزیز را غبارروبی کردند.