کد مطلب: 14364 تعداد بازدید: ۱۲۵۲

مراسم جشن بزرگ عید سعید غدیر خم

یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۱۱:۳۰
به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج) شهرستان گرمی ، در مورخه 20/07/93  مراسم با شکوهی به مناسبت عید سعید غدیر خم ، با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین عبدالله رضایی نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مشکین شهر و با حضور طلاب ، کادر و اساتید مدرسه برگزار گردید.
به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه خانم شهبازی ؛ حجت الاسلام عبدالله رضایی ؛ قبول امامت و ولایت را یکی از آزمایش های بزرگ الهی معرفی نموده و تصریح کردند : خطبه ی مبارک غدیر  ، خطبه ای برای ابدیت بشر و ابلاغ پیام بلند روز غدیر ، مکمل ابلاغ دین و رسالت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلّم بود که این خود بیان گر عظمت و اهمیت مسئله ی امامت می باشد.
ایشان در ادامه با اذعان به شبهات مطرح شده از سوی دشمنان ولایت و امامت ، طراحان آن ها را افرادی ظاهر بین معرفی کردند که ابزار کارشان تمسک به ظواهر قرآن است و هیچ درک و بهره ای از عمق آن ندارند. بحث امامت در میان شیعه از جایگاهی عظیم برخوردار است ؛ چرا که شیعه آن را مانند نبوت ، یک منصب و ولایت الهی قلمداد می کنند و قائل بر این امر هستند که هیچ کس جز خدا قدرت دخالت در آن را ندارد ، لذا شیعه متنعم به بهترین و گران قدرترین نعمت عظمای الهی است.