کد مطلب: 123019 تعداد بازدید: ۳۰

استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س)شهرستان نمین:

امروزه قداست خون شهدا در گرو پاسداری از حریم ولایت است

سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶:۳۸
استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س)شهرستان نمین با تاکید بر اینکه شهدا با ایثار خودشان مانع از شکل‌گیری شرایط سخت برای بانوی مسلمان ایرانی شدند، گفت: امروزه قداست خون شهدا در گرو پاسداری از حریم ولایت است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مسعود رجب‌نژاد در آیین گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر که در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(سلام‌الله‌علیها) نمین با همکاری بسیج خواهران این شهرستان برگزار شد، با تاکید بر ارزش‌سازی قداست هشت سال دفاع مقدس، اذعان کرد: پیام شهدا به گوش مسئولین و دولتمردان رسانده شود که شهدا و رزمندگان، هدفشان دفاع از ارزش‌های دین اسلام بوده است.
وی افزود: اگر ما چرایی رخداد جنگ در مقابل استکبار جهانی به‌ویژه صهیونیست‌ها را درک کنیم به‌طور قطع خود را آماده رزم و استقامت کرده و هرگز تنگه اسلام را با بهانه‌هایی مانند گرانی و تورم اقتصادی و مشکلات معیشتی رها نمی‌کنیم. همه اینها دستاویز شیطان بزرگ برای ضربه‌زدن به پیکره عقاید مردم است.
استاد مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(س)شهرستان نمین با اشاره به پیروزی رزمندگان اسلام در شرایط سخت جنگ تحمیلی، بیان داشت: ما هر لحظه در خط مقدم جبهه اسلام هستیم تا دشمنان با راه‌اندازی جنگ معرفتی و اقتصادی، در صدد براندازی انقلاب اسلامی نباشند. شهدا با ایثار و فداکاری خودشان مانع از شکل‌گیری شرایط سخت برای بانوی مسلمان ایرانی شدند بنابراین امروزه قداست خون شهدا در گرو پاسداری از حریم ولایت و صیانت از ارزش‌های اسلامی است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین رجب‌نژاد تصریح کرد: پیروزی در گرو اخلاص‌، ایمان و عمل صالح است. همه اینها صفات بارز و از فضائل اخلاقی رزمندگان و شهدا است که آنها را برای حرکت و نیل به شهادت به تکاپو واداشت.
مدرس حوزه‌های علمیه اظهار داشت: بازگویی و روایتگری خاطرات جبهه و هشت سال دفاع مقدس برای تفکر و اندیشه‌ورزی است تا چراغی برای سازندگی خط انتقال معارف دینی که تبدیل به موجی گسترده از معارف الهی برای مقابله با جبهه امروز دشمن شود.