کد مطلب: 122446 تعداد بازدید: ۱۴

مدیر مدرسه علمیه برادران ولی عصر(عج) شهرستان گرمی از اردبیل:

حوزه‌های علمیه خواهران مهمترین نقش تربیتی در جامعه دارند

سه شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷:۱۹
مدیر مدرسه علمیه برادران ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) شهرستان گرمی در آیین بزرگداشت هفته معلم عنوان کرد: حوزه‌های علمیه خواهران مهمترین نقش تربیتی را در جامعه ایفا می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌ مجتبی مرادزاده در آیین بزرگداشت هفته معلم در مدرسه علمیه خواهران شهرستان گرمی گفت: نخستین و اساسی‌ترین نشانه معلم نمونه، برخورداری از سوز و گداز انسان‌سازی است. تنها افراد عاشق تربیت، وجودشان سرشار از سوز و گداز سازندگی می‌باشد.
وی معلمی را محور بنای علمی و معرفتی معرفی کرد و بیان داشت: تربیت انسان، بزرگ‌ترین لطف خداوند به آدمی است چراکه معلم باغ را به گلستان تبدیل می‌کند.
 مدیر مدرسه علمیه برادران شهرستان گرمی تصریح کرد: حوزه‌های علمیه اعم از برادران و خواهران مهمترین نقش تربیتی را در جامعه ایفا می‌کنند به‌خصوص خواهران طلبه که با ایثار و فداکاری خود نهال مقدس خانواده را آبیاری کرده و به مرحله کمال می‌رسانند.
حجت‌الاسلام مرادزاده با بیان اینکه معلم امانت‌دار ارزشمندترین خلقت الهی است، افزود: جایگاه معلم بسیار ارزشمند است چراکه در دست معلم یک امانتی به نام انسان وجود دارد.