کد مطلب: 121929 تعداد بازدید: ۲۳

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر از اردبیل:

برگزاری جشن تکلیف دانش‌آموزان ابتدایی در واحد حوزوی فاطمیه(س)

شنبه ۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶:۴۰
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین شهر از برگزاری جشن تکلیف دانش‌آموزان مدارس ابتدایی در این واحد علمی - تربیتی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران بیان داشت: مکان برگزاری جشن تکلیف با توجه به معنوی‌بودن محتوای برنامه، در آشنایی بیشتر دانش‌آموزان مکلف با آموزه‌های دینی موثر است.
وی افزود: با توجه به‌ اینکه این برنامه با حضور مادران دانش‌آموزان برگزار شد، فرصت مناسبی برای بیان اهمیت و ضرورت تربیت دینی و جدی گرفتن اجرای احکام الهی توسط اولیا از همان ابتدای ورود در وادی تکلیف است.
 خانم نعمتی گفت: تعامل بین واحد حوزوی فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) و مدارس آموزش و پرورش مشگین‌شهر در راستای رسالت این مجموعه برای امر ترویج، تبیین و تبلیغ دین بر اساس فهم از قرآن، سنت و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) است.
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های حوزه علمیه خواهران جهت ارائه خدمات دینی و مذهبی در سطح جامعه در کمیت و کیفیت پذیرش داوطلبان ورود به مدارس علمیه تاثیرگذار است.