کد مطلب: 121901 تعداد بازدید: ۱۹

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

افق نگاه بانوان مبلغ معطوف به تربیت دینی در نبرد آخرالزمان باشد

چهارشنبه ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷:۰۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در جمع مبلغان مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) اظهار کرد: افق نگاه بانوان مبلغ معطوف به تربیت نسل دینی در نبرد آخرالزمان باشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قاسم جعفرزاده در نشست با مبلغان مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر گفت: استکبار در تقابل هميشگی با جبهه حق مهم‌ترين محور تهاجم خود را روی مقابله با مبانی اعتقادی و اسلامی متمرکز کرده است.
وی افزود: وفاق و اتحاد بین جبهه‌های استکبار و گرایش آشکارا به‌سوی باطل از خصیصه‌های آخرالزمان است و در واقع ظهور و بروز باطل و هیمنه و قدرت استکبار در هیچ عصری به اندازه‌ امروز نبوده است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل حیرت را شاخصه مهم آخرالزمان عنوان کرد و اذعان داشت: در آخرالزمان جبهه‌ شیطانی بر روی قوه‌ عقل نظری متمرکز بوده و انسان را به حدی دچار حیرت و سرگردانی می‌سازد که قدرت تشخیص حق از باطل را ندارد.
استاد حوزه و دانشگاه، تربیت نسل دینی را اساسی‌ترین راهبرد در مقابله با طاغوت دانست و گفت: تربیت افراد متدین مهم‌ترین نیاز هر جامعه الهی است و دینداری و دین‌یاری در آخر‌الزمان مشروط به تولید اندیشه دینی برای خیزش به سوی عدالت است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفرزاده تصریح کرد: در نبرد آخرالزمان شکل‌گیری یک اندیشه برای قیام به حق به مراتب بیشتر از خود حق موثر خواهد بود و از همین رو افق نگاه بانوان مبلغ باید معطوف به تربیت نسل دینی در این عصر باشد.