کد مطلب: 121727 تعداد بازدید: ۳۴

به مناسبت میلاد امام حسن(ع) برگزار شد؛

آیین ضیافت افطاری خانواده کادر و اساتید حوزه علمیه خواهران اردبیل

یکشنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶:۵۳
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اردبیل از برگزاری آیین ضیافت افطاری برای خانواده کادر و اساتید حوزه علمیه خواهران اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم مهلقا حسن‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: در آستانه میلاد امام حسن مجتبی(علیه‌السلام)، به منظور ایجاد نشاط و همدلی در بین کارکنان و اساتید حوزه علمیه خواهران اردبیل، آیین ضیافت افطاری برای خانواده این عزیزان برگزار شد.
وی افزود؛ این مهمانی به دلیل برخی محدودیت‌ها، برای خانواده کادر و اساتید مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل برنامه‌ریزی شده بود.
معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اردبیل بیان داشت: ضیافت افطاری با مشارکت مجموعه معاونت فرهنگی تبلیغی مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل انجام شد.
خانم حسن‌زاده به تشریح برنامه‌های این ضیافت اشاره کرد و گفت: بلافاصله بعد از اذان مغرب، نماز جماعت برپا شد و بعد از افطار، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدنقی مجتهد تبریزی نکاتی را در مورد فضائل امام حسن(علیه‌السلام) برای مهمانان یاد آور شد سپس برنامه با مولودخوانی خاتمه یافت.