کد مطلب: 120086 تعداد بازدید: ۷۶

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

ایجاد سیستم متشکل از مبلغان خطیب اولویت نهادهای فرهنگی باشد

یکشنبه ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در نخستین اجلاسیه مؤسسین و هیأت امنا مدارس علمیه خواهران این استان گفت: ایجاد یک سیستم فاخر متشکل از مبلغان خطیب، اولویت کار نهادهای فرهنگی باشد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آیت‌الله سیدحسن عاملی در نخستین اجلاسیه مؤسسین و هیأت امنا مدارس علمیه خواهران استان اردبیل که در سالن شهید سلیمانی این مجموعه برگزار شد، گفت: ضروری‌ترین رویکرد در همه برنامه‌ریزی‌ها، سیاست‌گذاری‌ها و طرح‌های اجرایی بایستی مرتبط با مسائل بانوان باشد چراکه اصلاح جامعه زنان، نقطه آغاز اصلاح اجتماع است.
وی افزود: سنت‌های کمرشکن و تجملات افراطی محصول رسانه‌های تبلیغی و هجمه‌های فرهنگی است که با القاء موج مخرب الگوسازی از فرهنگ غربی،‌ شأن و منزلت زنان را دستخوش ویرانی کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با تاکید بر مدیریت منابع انسانی توسط نهادهای فرهنگی اذعان داشت: ایجاد یک سیستم فاخر و پیشرفته همگام با آخرین تحولات دنیا متشکل از مبلغان خطیب و مجتهده اولویت کار حوزه‌های علمیه خواهران باشد.
آیت‌الله عاملی تصریح کرد: تا زمانی که به این رویکرد توجه نشود جامعه ما در حل بسیاری از آسیب‌ها و معضلات اجتماعی توفیق چندانی نخواهد داشت.