کد مطلب: 119852 تعداد بازدید: ۷۱

مشاور استاندار اردبیل در امور طلاب و روحانیون:

هدف جریان تحریف سوق‌دادن مردم به سبک زندگی غربی است

یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱:۴۰
مشاور استاندار اردبیل در امور طلاب و روحانیون با اشاره به دروغ‌پردازی و سیاه‌نمایی دشمن از وضعیت کنونی جمهوری اسلامی ایران، گفت: هدف دشمن از سیاه نشان‌دادن وضعیت نظام و انقلاب، سوق‌دادن مردم به سبک زندگی غربی است.

 به‌گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین رسول خواسته در نشست علمی -  پژوهشی حضوری و برخط(آنلاین) مدرسه علمیه عالی الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبیل، گفت: اصلی‌ترین هدف دشمن تحریف دستاوردهای انقلاب اسلامی است آنها می‌خواهند با ناکارآمد نشان‌دادن نظام و ایجاد تصویر سیاه و تاریک از انقلاب و ایجاد تصویر روشن و پر از امید از کشورهای غربی، افکار مردم را به سمت زندگی غرب سوق دهند.
وی در معرفی مصادیق تحریف توسط دشمن بیان داشت: مصادیق مختلفی از اسلام و نظام در معرض تحریف توسط دشمن قرار دارد که اولین آن تحریف اسلام ناب و بعد از آن تحریف حقیقت انقلاب و نظام است و در انقلاب هم دستاوردها و درخشش‌های آن مورد هدف قرار گرفته است.
مشاور استاندار اردبیل در امور طلاب و روحانیون افزود: دشمن در مسیر تحریف دستاوردهای انقلاب از راهبردهای مختلفی چون بد معناکردن حقیقت‌ها، ایجاد انحراف در اهداف و انگیزه‌ها، تحلیل‌ها و تفسیرهای کج‌ اندیشانه و دروغ‌پردازی‌ها استفاده می‌کند که لازم است در مقابل آن‌ها هوشمندانه برخورد شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خواسته در تبیین آفت‌های تحریف تصریح کرد: تحریف آفت‌های زیادی دارد. در طول تاریخ، ادیان الهی دردناک‌ترین ضربه را از تحریف دیده‌اند و فکر و فرهنگ و ایمان و عواطف افراد و ملت‌ها را تحریف به غارت برده‌ است و این از شگردهای شیطان در مقابل جبهه حق است.
مدرس حوزه‌های علمیه با اشاره به وظایف طلاب در مقابل جریان تحریف، تأکید کرد: بیان حقایق جامعه، حقایق انقلاب و اسلام به مردم از وظایف مهم طلاب است تا بدین وسیله از نشر روایت‌های خلاف واقع جلوگیری شود در غیر این صورت انقلاب و نظام در خطر جدی قرار دارد.