کد مطلب: 119347 تعداد بازدید: ۵۹

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل:

دشمنان با تکنولوژی‌های نوین ارتباطی سعی در تضعیف روحیه انقلابی مردم دارند

جمعه ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸:۳۳
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل تصریح کرد: امروزه دشمنان با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های نوین ارتباطی سعی در تضعیف روحیه انقلابی مردم دارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم افسانه جهانی در آیین گرامیداشت حضوری و برخط(آنلاین) چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیان داشت: پشتوانه پیروزی انقلاب اسلامی تلاش‌ها و مجاهدت‌های امام راحل(ره)، جان‌فشانی و ایثار شهدا و نیز همت و مقاومت مردم بود.ایمان راسخ به هدف مقدس، پیمودن مسیر پر فراز و نشیب انقلاب و تحمل سختی‌ها  را بر امام و شهدا و مردم انقلابی ایران سهل و آسان می‌کرد.
وی افزود: ایمان به هدف موجب ایجاد انگیزه در آدمی شده و موانع رسیدن به هدف را در مقابل او کم‌اهمیت جلوه می‌دهد. امام(ره) همیشه و در همه حال مردم را به آرامش و امیدواری دعوت می‌کردند. مقام معظم رهبری نیز به مثابه منش معمار کبیر انقلاب، همیشه در بیاناتشان امیدواری جلوه‌گر بوده و همت و امید به خدا را حلّال مشکلات کشور می‌دانند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با بیان اینکه حوزه‌های علمیه در شکل‌گیری انقلاب اسلامی نقش عمده‌ای داشته و در تداوم و پیشبرد اهداف انقلاب وظیفه سنگین‌تری دارند، اظهار داشت: امروزه دشمنان با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های نوین ارتباطی سعی در مسموم‌کردن فضای انقلاب اسلامی و تضعیف روحیه دینی و انقلابی در وجود ملت ایران را دارند بنابراین وظیفه بانوان طلبه بیش‌از‌پیش سنگین است که روحیه انقلابی خود را تقویت کرده و با ورود تخصصی به فضای مجازی و حقیقی و برنامه‌ریزی‌های لازم توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کنند.
خانم جهانی با تاکید بر فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه اگر حوزه‌های علمیه انقلابی نماند نظام در خطر انحراف از انقلاب قرار خواهد گرفت، گفت: باید مولفه‌های حوزه انقلابی که برخورداری از اقتدار علمی، بصیرت، احساس مسئولیت و استکبار ستیزی است در حوزه‌های علمیه حفظ شود و  طلاب حوزه‌های علمیه بایستی با شناخت دقیق مبانی و ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران و شناخت توطئه‌های دشمنان و حضور فعال در اجتماع، روحیه استقلال‌طلبی را در مردم زنده نگه داشته و  دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذارند.