کد مطلب: 119016 تعداد بازدید: ۸۰

در حاشیه جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(سلام الله علیها) بر پا شد:

نمایشگاه حوزه علمیه خواهران اردبیل با موضوع شکوه مادری

چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳:۰۱
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل از برپایی نمایشگاه حوزه علمیه خواهران با موضوع شکوه مادری در حاشیه جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا( سلام الله علیها) و پاسداشت مقام مادر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم افسانه جهانی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران بیان داشت: جشن بزرگ گرامیداشت مقام مادر و روز زن به فضل الهی امسال برای نخستین بار با همکاری دستگاه‌های اجرایی به صورت متمرکز در محل مصلای شهرستان اردبیل برگزار شد که مجموعه حوزه علمیه خواهران یکی از این نهادها بود.
وی افزود: این جشن با هدف تبیین شخصیت حضرت زهرا( سلام الله علیها) و اهمیت نقش بانوان در ترویج سبک زندگی فاطمی  برگزار شد و تصمیم دستگاه‌های اجرایی بر این است که سالانه بیش از پیش بر قوت این برنامه بیفزایند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل اظهار داشت: در حاشیه این جشن ویژه عموم بانوان، حوزه علمیه خواهران اقدام به برپایی نمایشگاهی تحت عنوان شکوه مادری و نمایش حضور بانوان در عرصه‌های مختلف کرد.
خانم جهانی تصریح کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه تحصیل و اشتغال برای بانوان فراهم شده است و بانوان باید توجه داشته باشند که تحصیل و فعالیت‌های اجتماعی در صورتی ارزشمند است که به رسالت اصلی بانوان که همسری و مادری است لطمه ای وارد نشود.
وی ادامه داد: به فضل الهی استقبال خوبی از نمایشگاه حوزه علمیه خواهران صورت گرفت و بانوان طلبه مستقر در نمایشگاه به نحو شایسته به تبیین فعالیتهای بانوان در عرصه های مختلف پرداختند.