کد مطلب: 118815 تعداد بازدید: ۷۶

سرپرست جدید مدرسه علمیه عالی الزهرا(س) اردبیل منصوب شد

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵:۴۶
طی حکمی از سوی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان، سرپرست مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آیین تکریم و معارفه مدیر مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل با حضور نماینده موسس این واحد حوزوی، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان و برخی مسئولین استانی و شهرستانی در سالن همایش شهید سردار سلیمانی حوزه علمیه خواهران برگزار شد.
خانم افسانه جهانی مدیر سابق مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل که به جایگاه مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان ارتقا یافته‌ است، در این آیین ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود در دوران تصدی مدیریت مدرسه، پیشرفت بیش ‌از پیش این واحد حوزوی را از سرپرست جدید خواستار شد.
وی در این آیین که با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی نوروزی نماینده موسس مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل برگزار شد، طی حکمی خانم شهربانو ستوده را به عنوان سرپرست جدید این واحد حوزوی منصوب کرد.
مدرسه علمیه عالی الزهرا(سلام‌الله‌‌علیها) اردبیل به عنوان بزرگترین واحد حوزوی خواهران شمالغرب کشور، تحت زعامت حضرت آیت‌الله سیدحسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان در سال ۱۳۸۵ تاسیس شده است و علاوه بر پذیرش در مقطع سطح دو، در سه رشته تحصیلی تفسیر و علوم قرآن، فقه و اصول و مشاوره اسلامی در مقطع سطح سه به جذب طلبه می‌پردازد و در صدد فراهم‌کردن زمینه برای پذیرش خواهران طلبه در مقطع سطح چهار می‌باشد.