کد مطلب: 118031 تعداد بازدید: ۶۲

نماینده ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر از اردبیل:

سیره‌ شهید سلیمانی در سطح جهانی شناسانده شود

جمعه ۱۷ دى ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲:۲۳
نماینده ولی فقیه در سپاه مشگین‌شهر با تاکید بر نشر و ترویج مکتب سردار سلیمانی اذعان داشت: سیره‌ شهید سلیمانی باید در سطح جهانی شناسانده شود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، حجت الاسلام والمسلمین محمد عابدی در آیین بزرگداشت شهادت سردار سلیمانی که در مدرسه علمیه فاطمیه(سلام الله علیها) مشگین‌شهر برگزارشد، با بیان اینکه رمز محبوبیت و پیروزی شهدا در جبهه های نبرد به ارتباط وثیق آنها با اهل بیت (علیهم‌السلام) بر می‌گردد، گفت: شهدا تمام پیروزی‌های خویش و توان دفاعی و رزمی‌شان را مرهون اتصال قلبی به معصومین(علیهم السلام) و به ویژه حضرت زهرا (سلام‌الله علیها) می‌دانستند.
وی افزود: فرهنگ توسل اگرچه در همه جبهه‌های حق علیه باطل بوده است، اما ارادت به زهرای مرضیه (سلام الله علیها) و انس با روضه خاندان عترت در لشکر سردار سلیمانی در مراحل جنگ تحمیلی و مبارزه با داعش، زبان زد خاص و عام است.
کارشناس مسائل دینی و سیاسی مکتب شهید سلیمانی را تبلور واقعی اخلاص دانست و تصریح کرد: همه جلوه های اخلاص عملی در سیره حاج قاسم مشهود بوده است و این امر در تمام دوران حیات این شهید قابل لمس است.
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه مشگین‌شهر در این راستا تصریح کرد: سردار شهید به این حقیقت رسیده بود که با اخلاص و بندگی می توان محاصره دشمن را شکست و بر قلبها حاکم شد.
حجت الاسلام والمسلمین عابدی با تاکید بر نشر و ترویج مکتب سردار سلیمانی اذعان داشت: سیره‌ شهید سلیمانی را باید در سطح جهانی شناساند، چرا که سردار سلیمانی متعلق به ایران نیست  و بلکه تا ابد به عنوان الگوی ممتاز مقاومت ضد ظلم و یاغی‌گری مطرح است.