کد مطلب: 11650 تعداد بازدید: ۵۳۷

اردوی یک روزه خواهران طلبه به مشگین شهر

اردوی یک روزه خواهران طلبه به مشگین شهر

چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۱۱:۱۵
اردوی یک روزه خواهران طلبه به مشگین شهر
با عنایت خداوند منان روز جمعه مورخه 92/12/16 خواهران طلبه بعد از قرائت دعای پر فیض دعای ندبه  سوار اتوبوس شده وبه امید خدا عازم شهر مشگین شدند.
روحانی محترم حاج اقای حسین عسگری همسر یکی از خواهران طلبه به عنوان روحانی و راهنمای اردو در اردو حضور داشته و در مسیر با ذکر صلوات و دعا شرکت کنندگان در اردو را مستفیض می نمودند.
پس از طی یک ساعت مسیر به بخش فخر آباد رسیدیم و به زیارت مقبره ی سید سلیمان بن موسی کاظم(علیه السلام) رفتیم در آنجا از طرف هیئت امنای مسجد با چای و شیرینی  پذیرایی به عمل امد ویکی از بزرگان  زحمتکش امامزاده پیرامون قدمت و شجره نامه سید بزرگوار مطالبی را ارائه نمودند ودرباره قدمت 500 ساله ی زیارتگاه و نقشهای 150 ساله دیوارهای مقبره صحبت نمودند و دلیل نام گذاری یکی از میدان های شهر را به نام بین الحرمین، حالات مثلثی امامزادگان مطهردانستند. بعد از تشکر و قدر دانی از راوی محترم به روستای قدیمی اناررفته وزیارتگاه سید جعفربن موسی کاظم (علیه اسلام) را زیارت نموده ،نماز زیارت بجا اوردیم.سپس به شهر لاهرود وزیارت امامزاده سید ابراهیم بن موسی(علیه السلام) رفته و در خطبه های نماز جمعه شرکت نموده و بعد از خواندن نماز به  سمت دامنه کوه سبلان  وابگرم قینرجه مشگین شهرحرکت کردیم.حدود ساعت 14:30به انجا رسیده و خواهران بعد از صرف نهار که مدیریت محترم مدرسه تدارک دیده بودند از ابگرم درمانی قینرجه  استفاده نمودندوحدود ساعت 17 بعد از ظهر به سمت شهراردبیل راه افتادیم در بین راه خواهران دعای با برکت توسل را قرائت نمودند و پذیرایی صورت گرفت.
 به شکر خداوند در ساعت 19:30 به حوزه علمیه خواهران رسیدیم .
از مدیریت محترم استانی و مدیریت محترم مدرسه الزهرا (سلام الله علیها) به جهت فراهم نمودن تدارکات لازم جهت اردوی زیارتی گردشی خواهران طلبه کمال تشکر را داریم.