کد مطلب: 115531 تعداد بازدید: ۹۷

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان نمین از اردبیل:

حضرت زینب(س) جامعه را به بلوغ سیاسی رساند

پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱:۲۲
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان نمین با اشاره به نقش سیاسی حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) گفت: این بانوی رشید اسلام جامعه را به بلوغ سیاسی رساند.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد احدی در آیین گرامیداشت میلاد حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) که در مدرسه علمیه فاطمه‌الزهراء(سلام‌الله‌علیها) نمین برگزار شد، با اشاره به نقش طلاب و مبلغان خواهر در جامعه امروزی اظهار داشت: حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) با برداشتن نقاب از چهره دشمن، شجاعانه در مقابل کفر ایستاد و عَلَم حقیقت را برافراشت.
وی افزود: طلاب خواهر باید با الگوگیری از حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و با ایفای وظیفه سربازی امام زمان(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه)، در تبلیغ دین اسلام از هیچ کوششی دریغ نکنند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان نمین تصریح کرد: پیام‌آور کربلا با جمله زیبای "ما رَاَیتُ اِلا جَمیلا" نهایت اقتدار و شکوه حماسه حسینی را به اوج تجلی رساند و در دفاع از حریم ولایت، نهضتی زینبی خلق کرد.
حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین احدی اذعان کرد: حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) جامعه را به رشد فکری و سیاسی رساند بنابراین خواهران طلبه مکلف هستند به‌عنوان سربازان امام زمان(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) در مقابل دشمنان هزار چهره با تمام توان از حقانیت اسلام دفاع کرده و عَلَم قهرمان کربلا را در دنیا به اهتزاز در آورند. 
این مقام مسئول با تبیین مسائل سیاسی جامعه امروزی گفت: آنچه در شرایط بحرانی جامعه کنونی عیان بوده و واضح است حفظ ایمان و تقوای الهی می‌باشد و به‌طور یقین ریشه این عمل دشوار از آن جهت است که نباید منافع دشمن بر مصالح اسلام ارجحیت یابد.