کد مطلب: 11496 تعداد بازدید: ۳۰۹

گزارش اولین دوره ی آموزشی آشنایی با مذاهب اسلامی در شهرستان گرمی

پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۵:۳۲
طلاب و اساتید مدرسه ی علمیه ی حضرت ولی عصر (عج) شهرستان گرمی در نخستین دوره ی آموزشی «آشنایی با مذاهب اسلامی» که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا نظری در سالن سازمان تبلیغات شهرستان برگزار گردید شرکت نمودند.
به گزارش معاونت فرهنگی مدرسه ی علمیه حضرت ولی عصر (عج) سرکارخانم شهبازی ، سخنران جلسه حاج آقا نظری با پخش کلیپ های مستند از تلاش های دشمنان برای براندازی اسلام و قرآن ، اذعان داشتند که امروزه دشمنان در صددند از تهاجم « اسلام به اسلام » برای تحقق دسیسه ها و توطئه های خود بهره جویی نمایند ؛ یعنی امروز سخن از قد علم کردن کفر در برابر اسلام نیست بلکه اسلام را دستاویز تهاجم خود ساخته اند و از نسل کشی مسلمانان در کشورها گرفته تا « سرسپرده پروری » به واسطه ی عرفان های کاذب و نوظهور اعم از عرفان حلقه و عرفان اکین کار و ... برایشان به عنوان وسیله ای برای نابودی دین مقدس اسلام به شمار می رود ، لذا نظر به این که ما خود را مدیون خون های ریخته شده در راه اسلام می دانیم باید گامی بلندتر از پیش در جهت صیانت از « اسلام » برداریم.
حاج آقا نظری هم چنین خاطر نشان ساختند که وظیفه ی ما و امثال ما و نیز مهم ترین مأموریت ما زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) است که این مهم فقط با همت به قرائت به قرآن و یا استفاده از آن در مراسمات و غیره محقق نمی گردد بلکه باید اهل عمل بود.