کد مطلب: 11256 تعداد بازدید: ۴۸۶

برگزاری جلسه سخنرانی به مناسبت دهه فجر

دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۱۹:۳۷
بسمه تعالی 
 
              جلسه سخنرانی به مناسبت دهه فجر با محوریت تحلیل مسائل سیاسی روز با حضور نماینده ولی فقیه سپاه استان اردبیل جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای کاملی فرددرتاریخ 92/11/16 درحوزه علمیه فاطمیه سلام الله علیها برگزار گردید .
       
         در جلسه ای که با حضور طلاب همراه بود حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد با بیان آیه 5 سوره ابراهیم ، ضمن تأکید ایام الله بودن دهه فجر ، یادآوری و بزرگداشت این ایام را بر مردم واجب برشمردند .
      وی در ادامه به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرده و گفتند از جمله دستاوردها ، خنثی کردن تبلیغات علیه دین و دینداری و حکوتهای دینی بوده است و با بیان شواهد تاریخی تبلیغات دین ستیز به تبیین مسئله پرداختند .   
        ایشان از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی را تأسیس و تحقق نظام سیاسی مردمی اسلامی متکی بر پایه ولایت فقیه خواندند و همچنین به پایداری و استواری نظام اسلامی کشورمان در 35 سال گذشته با وجود تمام تهدیدها و فشارها اشاره کرده و خاطرنشان کردند که در این 35 سال توانسته ایم تجربه های فراوانی کسب کرده و توانسته ایم در مقابله با تهدیدهای کشورهای مستکبر استقامت داشته و حتی تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم .