کد مطلب: 11238 تعداد بازدید: ۵۱۲

مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر

مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر

پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲:۴۷
مراسم بزرگداشت ایام الله دهه فجر
مراسم با ذکر صلوات بر حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) و خاندان پاک و مطهر ایشان و تلاوت  آیاتی چند از کلام الله مجید نورانی و مطهر گردید. و سپس کلیپ سرود جمهوری اسلامی ایران پخش گردید.
آقای قاسمیان سخنران این مراسم بودند که مطالبی را پیرامون رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و زحمات و فداکاریهای ایشان در امر پیروزی انقلاب و تداوم و سربلندی آن بیان نمودند. به تلاش های انگلیس برای تخریب چهره امام و رهبری در کشورهای همسایه ایران اشاره نمودند. از جمله پخش دیوان امام (ره) در شبکه افغانستان برای این که امام را صرفا یک شاعر جلوه دهند و یا اینکه همواره درصدد جدا کردن دین از سیاست و حذف چهره روحانی کشور در عرصه های مختلف سیاسی و بین المللی بوده اند. و نیز فعالیتهای ضد فرهنگ اسلامی- ایرانی ملت ما از جمله طرح اختلاط دختر و پسر در مکان های مختلف، فعالیتهای حزبی و جناحی از جمله طرح احیاء که هدف از آن احیاء جریان های ضد انقلابی و مخالفتی با انقلاب و دولت بوده است.
و در ادامه به دست آوردهای انقلاب اسلامی که مهمترین آنها عدم وابستگی به غرب بود اشاره نمودند و ایران اسلامی را به عنوان یک قطب قدرتمند در منطقه خواندند. و همچنین از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی، افشای هویت واقعی آمریکا و صهیونیسم در سطح بین المللی بوده است.
در نهایت مراسم با پخش دعای فرج و صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و پذیرایی از طلاب شرکت کننده از مراسم پایان گرفت.