کد مطلب: 112047 تعداد بازدید: ۱۳۸

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در آیین سوگواری اربعین حسینی(ع):

برکت بارقه‌های سیدالشهداء(ع) در انقلاب اسلامی متجلی است

دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸:۴۶
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در بیان علت سانسورکردن رویدادهای اربعین حسینی(علیه‌السلام) توسط دشمنان، گفت: برکت بارقه‌های سیدالشهداء(علیه‌السلام) در انقلاب اسلامی متجلی است.
به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قاسم جعفرزاده در آیین برخط(آنلاین) اربعین حسینی(علیه‌السلام)، با بیان اینکه جریان عاشورا تحلیل‌های گوناگونی داشته است، گفت: امام علی و امام حسین(علیهم‌السلام) ثارالله خطاب می‌شود چراکه در راه تشکیل حکومت سیاسی و اسلامی جان خود و تمام هستی خود را فدا کرده‌اند.
وی افزود: سیدالشهداء(علیه‌السلام) آبرو و حیثیت خود را به میدان نبرد آورد و با خدا معامله کرد بنابراین عرصه بسیار گسترده است و تحلیل‌های یک‌جانبه در مورد قیام عاشورا جوابگو نخواهد بود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به جهل‌ انسان‌ها در دوران جاهلیت از قبیل زنده ‌به‌گور کردن دختران و بت‌پرستی به بهانه قائل‌شدن وجود جسمانی برای خداوند، تاکید کرد: امروزه نهضت همجنس‌بازان یک نهضت به‌رسمیت شناخته‌شده است کشورهایی که محورهای صحیح خانواده را کنار گذاشته و به همجنس‌بازی روی آورده‌اند مثل قوم لوط در حال انقراض هستند چراکه سنت خدا تبدیل‌نشدنی و ثابت است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین جعفرزاده تصریح کرد: دشمن هیچگاه از انحراف جوامع اسلامی مایوس نشده و همیشه در حال برنامه‌ریزی جهت تزلزل قیام عاشورا و بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی در اذهان عمومی می‌باشد چراکه عاشورا با تمام رخدادهای خود، با دشمنان به جنگ برخاسته و با موفقیت خرافه‌های آنها را نقش بر آب می‌کند. 
استاد برجسته حوزه و دانشگاه بیان داشت: برکت بارقه‌های سیدالشهداء(علیه‌السلام) در انقلاب اسلامی متجلی است به همین دلیل دشمن با ابزارها و رسانه‌های بسیار گسترده، به‌طور دائم در حال سانسورکردن رویدادهای اربعین حسینی(علیه‌السلام) می‌باشد.
وی با طرح این مطلب که امروزه طاغوت با در دست‌داشتن رسانه‌ها، ابزارها، نیروها و مشاور‌های بسیار قوی، مجهزتر از هر بستر تاریخی است، گفت: هیچ زمانی عظمت امام حسین(علیه‌السلام) مثل ایام اربعین زمان فعلی روشن نبوده است. سیدالشهداء(علیه‌السلام) مولفه‌های تمدن‌سازی اسلامی را به عالم عرضه می‌کند.
این مقام مسئول، شناخت شبهه‌ها و مسلط‌شدن در پاسخگویی به آنها و به‌خصوص ورود به فضای مجازی را بسیار مهم و ضروری برای هر طلبه دانست و تاکید کرد: امروزه هر مومنی که امکان و توان تبلیغ رسالت حسینی و نبوی را داشته باشد بایستی به پا خیزد و در عرصه جنگ نرم‌افزاری، با تمام توان با دشمن بجنگد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اربعین حسینی(علیه‌السلام) را تحقق سبک زندگی دینی، تربیت و بازسازی هویت شیعه و بزرگترین شبکه اجتماعی معنویت‌گرا دانست و گفت: دشمن با مشاهده همبستگی و خدمت‌رسانی به آحاد جامعه در پیاده‌روی اربعین، بداند محبت سیدالشهداء(علیه‌السلام) در دلهای مومنان ذاتی بوده و هرگز توان مقابله با شیعیان و دوستداران اهل بیت(علیهم‌السلام) را نخواهد داشت.