کد مطلب: 110113 تعداد بازدید: ۱۵۳

نماینده ولی فقیه در اردبیل:

اساس مدیریت تشخیص اولویت‌ها و ساماندهی فرهنگی است

جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با تاکید بر لزوم اصلاح و مدیریت مسائل کشور گفت: اساس مدیریت تشخیص اولویت‌ها و ساماندهی فرهنگی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدحسن عاملی در آئین تکریم و معارفه مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان اردبیل با اشاره به وضعیت نامطلوب فرهنگی گفت: تمام معضلات اجتماعی کشور متاثر از ضعف فرهنگی است.
وی افزود: دشمن با نشانه‌گرفتن سنگرهای فرهنگی عفت جامعه را غارت کرده است و در این میان عده‌ای بر اثر مدیریت نادرست با خیانت به بیت‌المال زمینه‌ساز جولان فرهنگی دشمنان در کشور شدند.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با تاکید بر لزوم اصلاح و مدیریت مسائل کشور گفت: اساس مدیریت، تشخیص اولویت‌ها و ساماندهی فرهنگی است و در تربیت نسل عاطفی و صیانت فرهنگی و عقیدتی، حوزه‌های علمیه خواهران بیشترین نقش را دارند.
آیت‌الله عاملی به لزوم تربیت انسان‌های صالح و اثرگذار در حوزه‌های علمیه تاکید کرد و گفت: نقش یک عالم دینی در جامعه بیشتر از دستگاه‌های فرهنگی است و مدارس علمیه باید با تربیت مقتدرترین خطبا و نخبه‌های علمی به عرصه‌های بین‌المللی ورود کرده و با مجامع علمی دنیا رقابت کنند.