کد مطلب: 110112 تعداد بازدید: ۱۵۳

با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور؛

مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان اردبیل منصوب شد

جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶:۳۰
طی مراسمی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور و نماینده ولی فقیه در استان، مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان اردبیل معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آیین معارفه مدیر جدید حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با حضور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور ، نماینده ولی فقیه در استان، معاون امور حوزه‌ها و جمعی از مدیران استانی حوزه‌های علمیه خواهران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و طلاب برگزار شد.
در این آیین حجت‌الاسلام‌‌والمسلمین عبدالکریم بهجت‌پور مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور، خانم افسانه جهانی را فردی لایق و توانمند به لحاظ علمی و اجرایی دانست و گفت: انتظار داریم تمامی دستگاه‌های اجرایی استان همکاری کامل را با این خواهر داشته باشند.
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران زحمات ارزنده حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی قربانی مدیر سابق حوزه علمیه خواهران استان اردبیل را قابل ستایش توصیف کرد و ضمن قدردانی از تلاش‌های ایشان، خانم افسانه جهانی را که از دانش‌آموختگان حوزه علمیه خواهران اردبیل می‌باشند به عنوان مدیر جدید این مجموعه منصوب کرد.
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با چهار مدرسه علمیه در شهرستانهای اردبیل، پارس‌آباد، گرمی و مشگین‌شهر در واپسین روزهای سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون به هفت واحد آموزشی رسانده است و در صدد پیشرفت بیش‌از‌پیش مدارس در زمینه‌های مختلف می‌باشد.