کد مطلب: 108917 تعداد بازدید: ۱۴۳

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل:

تلاش برای حفظ عزت ملت شاخصه اصلی رئیس جمهور انقلابی است

چهارشنبه ۲ تير ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۳:۱۸
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل به سیاست غرب و غربزدگان در حکومت بر مردم اشاره کرد و افزود: غرب با تحقیر مردم، آنها را به تبعیت از حکومت وادار می‌کند در حالی که حفظ کرامت و عزت ملت شاخصه اصلی رئیس جمهور انقلابی است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد تجلایی در جشن پیروزی بزرگ ملت در انتخابات که همزمان با دهه کرامت در مدرسه علمیه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اردبیل برگزار شد، با اشاره به اینکه شناخت نقش و رسالت خود در جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است، بیان داشت: بانوان طلبه بایستی نقش خود را در جامعه که نقش سربازی امام زمان(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) است به‌درستی درک کرده و با انقلابی‌بودن خود، در مسائل سیاسی مواضع شفاف داشته باشند.
وی گفت: ورود طلاب به عرصه‌های سیاسی و شناخت جریان‌های سیاسی درون جامعه و نظام ضروری است و تهاجمی‌بودن و منفعل‌نبودن از ویژگی‌های اصلی طلبه است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان تصریح کرد: رئیس جمهور انقلابی مخالف با تحقیر ملت است و با از میان برداشتن عوامل تحقیر از سوی کشورهای سلطه‌گر باعث هویت‌بخشی و حفظ کرامت و عزت مردم جامعه می‌شود.
تجلایی، با تبیین زندگی جهادی پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌و‌آله) و ائمه معصومین(علیهم‌السلام) جهاد و مبارزه با دشمن را به عنوان دستور دین و موجب رهایی از شر دشمنان و راحت‌شدن از فتنه‌های آنها معرفی کرد.
 در ادامه خانم افسانه جهانی مدیر مدرسه علمیه عالی الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبیل تلاش طلاب در انجام نخستین رسالت حوزه در ایام انتخاباتی که دعوت مردم به مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بود را تحسین کرد و آمادگی برای حمایت و پشتیبانی از دولت انقلابی و صیانت از پرچم عدالت‌خواهی را برای بانوان طلبه لازم و ضروری دانست.