کد مطلب: 108610 تعداد بازدید: ۱۳۴

استاد مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(ع) شهرستان پارس‌آباد از اردبیل:

پرهیز از حزب‌گرایی و توجه به شاخص‌ها علاج حل مشکلات کشور است

پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۱:۴۴
استاد مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) شهرستان پارس‌آباد گفت: پرهیز از حزب‌گرایی و نگاه قومی و توجه به شاخص‌ها علاج حل مشکلات کشور است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم عظیمه جنگ‌آرا در  نشست بصیرتی و روشنگری انتخابات که در جمع طلاب مدرسه علمیه ثامن‌الحجج(علیه‌السلام) شهرستان پارس‌آباد برگزار شد، بیان داشت: اجتناب از حزب‌گرایی و نگاه قومی و توجه به شاخص‌ها و تفکر در مورد آنها می‌تواند در دوره جاری، کشور را نجات دهد و به عرصه پیشرفت سوق دهد.
وی تصریح کرد: اجرای عدالت نیازمند روح غنى، اراده‌ قوى و یک قدم ثابت است. رئیس جمهور منتخب ملت ایران باید دارای اراده و روحیه قوی همراه با ایمان باشد تا بتواند کشور را به نحو احسن اداره کند.
مدرس حوزه علمیه خواهران معیار انتخاب اصلح را انقلابی‌بودن دانست و افزود: عملکرد انقلابی، از یک شخصیت انقلابی بر می‌آید و در کارنامه عمل شخص انقلابی نیز به‌وضوح دیده می‌شود، بنابراین بایستی با بصیرت کافی و براساس شاخص‌های انتخاب فرد اصلح، به یک فرد انقلابی رای بدهیم چراکه یک شخصیت انقلابی دارای ویژگی مهمی از جمله تقوا، شجاعت، بصیرت و صراحت است.
خانم جنگ‌آرا با اشاره به شاخص‌های انتخاب اصلح گفت: اعتقاد و اعتماد لازم به جوانان، هدایت و مشاوره صحیح به جوانان و استفاده از ظرفیت نخبگان جوان کشور، به‌طور‌قطع یکی از مسائل مهم و شاخص‌های جدی برای انتخاب فرد اصلح است.
استاد مدرسه علمیه ثامن‌الحجج (علیه‌السلام) ادامه داد: برای رسیدن به ایرانی پیشرفته، باید دولتی انقلابی و پایبند به ارزش‌های اسلامی تشکیل شود تا به‌فضل الهی شاهد شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی باشیم تحقق این امر با انتخابی اصلح و درست نمایان خواهد شد و ان‌شاءالله با حضور گسترده آحاد مردم در حماسه ملی انتخابات و روی‌کارآمدن دولتی جوان، مومن و انقلابی، فرمایش رهبر معظم انقلاب نیز عملی شود.