کد مطلب: 108158 تعداد بازدید: ۱۸۵

در گفت‌وگو با معاون فرهنگی حوزه‌های علمیه خواهران استان؛

فعالیت‌های مدارس علمیه خواهران اردبیل در ایام انتخابات تشریح شد

پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵:۵۸
معاون فرهنگی - تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران استان اردبیل ضمن تشریح برنامه‌های انتخاباتی مدارس در این ایام، بانوان طلبه این استان را دارای دغدغه در عرصه انتخابات دانست.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم مهلقا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از روزهای نخست انتخابات و بلکه زودتر از این ایام مدارس علمیه خواهران استان اردبیل با برنامه‌ریزی‌های سنجیده در جهت عملیاتی‌کردن منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری مشغول به فعالیت و انگیزه‌دهی به مردم جهت حضور پررنگ و مشارکت حداکثری در این حماسه ملی هستند.  
وی افزود: حضور مدیران و کادر فرهنگی مدارس در برنامه‌های بصیرت افزایی سپاه، حضور در جلسات موسسه‌های مردم‌نهاد در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات، حضور در پایگاه‌های بسیج با موضوع انتخابات و... تنها بخشی از این فعالیت‌ها می‌باشد.
معاون فرهنگی - تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران استان اردبیل بیان داشت: تمام همت خود را به کار بسته‌ایم تا بلکه رسالت حوزه‌های علمیه خواهران در خصوص انتخابات را به نحو شایسته عملی نماییم.
حسن‌زاده گفت: نشست‌هایی که توسط کادر زحمت‌کش مدارس در زمینه انتخابات تاکنون صورت‌گرفته، عبارتند از: نشست بصیرت‌افزایی مبلغین در مساجد و پایگاه‌های بسیج بانوان محلات، سلسله نشست‌های سیاسی و روشنگری(برخط) برای طلاب با عنوان تحلیل‌وبررسی انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰، برگزاری نشست‌های بصیرتی با عناوین مختلف از جمله دشمن‌شناسی و ولایت‌مداری با محوریت انتخابات.
معاون فرهنگی - تبلیغی حوزه‌های علمیه خواهران استان اردبیل ادامه داد: بانوان طلبه استان اردبیل فضای مجازی را مثل همیشه بستری بسیار تاثیرگذار در شکل‌گیری حماسه‌های انقلابی دانسته و از ظرفیت آن غافل نشده‌اند و طرح‌هایی که در این زمینه پیاده کرده و می‌کنند بسیار مثمرثمر می‌باشد.
وی از جمله این موارد را، تولید محتوای انتخاباتی از قبیل فیلم و فایل‌های صوتی کوتاه، عکس‌نوشته، کلیپ، پوستر و انتشار آن در فضای مجازی، تشکیل گروه در فضای مجازی برای قشر خاکستری و ارسال محتوای تاثیرگذار انتخاباتی، مصاحبه با صدا و سیما جهت انتشار در رسانه‌ها و... عنوان کرد.
خانم حسن‌زاده ادامه داد: از دیگر فعالیت‌های طلاب در فضای مجازی، جلسات پرسش‌و‌پاسخ و تحلیل‌وبررسی مسائل مربوط به انتخابات و بررسی آثار و برکات مشارکت مردم در انتخابات از منظر رهبر معظم انقلاب می‌باشد.
مدرس حوزه علمیه خواهران بیان داشت: همکاران نهاد مقدس حوزه علمیه خواهران استان اردبیل مثل همیشه در ترسیم حماسه‌های انقلابی پیشتاز بوده و بر خود تکلیف می‌دانند که فرامین امام و رهبری را در زمینه انتخابات با برگزاری نشست‌های مختلف بصیرتی با موضوع انتخابات و گزینش فرد اصلح و نیز اعزام مبلغ به مساجد و مجامع عمومی به بهترین روش ممکن عملیاتی نمایند.