کد مطلب: 107919 تعداد بازدید: ۱۴۲

مؤسس مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرستان مشگین‌شهر از اردبیل:

انسجام ملی دایرمدار مشارکت حداکثری در انتخابات است

یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱:۱۲
مؤسس مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر با تاکید بر عزم همگانی ملت در راستای حضور پرشور در انتخابات گفت:انسجام ملی، دایرمدار مشارکت حداکثری در انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا باوقار در آیین گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که در مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر برگزارشد، محبوبیت امام راحل(ره) را مرهون ارتباط تنگاتنگ با پروردگار بیان کرد و گفت: نفوذ در دل‌‏ها، مهم‌ترين سرمايه امام خمینی(ره)در شکل‌گیری انقلاب اسلامی بود که در نتیجه خداباوری و پیوند معنوی حاصل شد.
وی افزود: اسلام‌محوری مهم‌ترین شاخصه مکتب سیاسی امام راحل(ره) و جهت كلی حرکت ایشان در رهبری انقلاب بود.
مؤسس مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر، تاسی از سیره اخلاقی معمار کبیر انقلاب را گامی در جهت تداوم راه ایشان دانست و تصریح کرد: وظیفه‌شناسی و تکلیف‌مداری از نکات برجسته سیره امام خمینی(ره) است که باید به‌ آن عمل شود و امروزه مشارکت پرشور در انتخابات مصداق تکلیف و وظیفه است.
باوقار حضور در انتخابات را نشانه مقبولیت نظامی اسلامی در میان ملت برشمرد و گفت: انسجام ملی، دایرمدار عزم همگانی ملت در راستای حضور حداکثری در انتخابات است.
موسس مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) اذعان داشت: انتخابات پیش‌رو آزمونی است که آحاد جامعه در آن به ایفای نقش پرداخته و البته تکلیف، فقط شرکت در انتخابات نیست و بلکه تشویق برای مشارکت حداکثری قشری است که توسط جریان‌های مغالطه‌گر دچار شبهه و تردید شده‌اند.
مدرس حوزه‌های علمیه در این راستا افزود: فتنه‌گران در صدد هستند که با نشر شبهه‌های گوناگون در رابطه با عدم احراز صلاحیت برخی کاندیداها توسط شورای نگهبان، بدنه جامعه را به مأیوسی کشانده و انتخابات را بی‌رونق کنند.
حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین باوقار با تاکید بر افزایش بصیرت سیاسی و انتخاب کاندیدای اصلح اظهار کرد: به‌طورقطع گفتمانی که با محوریت عدالت و مبارزه با فساد اجتماعی روی کار بیاید با ایدئولوژی‌های انقلاب اسلامی و جامعه آرمانی هم‌خوانی خواهد داشت.