کد مطلب: 107897 تعداد بازدید: ۱۴۶

مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال از اردبیل:

مشارکت حداکثری در انتخابات از مهم‌ترین صحنه‌های اتحاد جامعه اسلامی است

جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹:۰۷
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان خلخال وحدت و همبستگی را از اندیشه‌های امام راحل عنوان کرد و گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات از مهم‌ترین صحنه‌های اتحاد و یکپارچگی جامعه اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری و ‌رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم حبیبه شاهنده در آیین گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) که در مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال برگزار شد، به پاسداری و ترویج اندیشه امام(ره) در جامعه تاکید کرد و گفت: امروزه شناخت اهداف و آرمان‌های امام‌ راحل برای داشتن بصیرت و عبور از هجمه‌های دشمنان ضروری به‌نظر می‌رسد.
وی افزود: از موضوعاتی که در اندیشه امام(ره) قابل توجه است وحدت و همبستگی مردم می‌باشد که مشارکت حداکثری در انتخابات از مهم‌ترین صحنه‌های اتحاد و یکپارچگی جوامع اسلامی به‌شمار می‌رود.
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال در تبیین مکتب سیاسی امام(ره) بیان داشت: از مهم‌ترین شاخصه‌های مکتب سیاسی امام خمینی(ره) تبیین جایگاه ولایت فقیه بود که امروز پایگاه محکم و استوار در جهان اسلام و تضمین‌کننده اقتدار نظام اسلامی است.
مدرس حوزه علمیه خواهران ادامه داد: انس با قرآن کریم، صراحت و شجاعت در اعلام مواضع، ساده‌زیستی و نظم و انظباط در امور زندگی از ویژگی‌های فردی و شخصیتی امام خمینی(ره) بود.
شاهنده با بیان اینکه حرکت فکری بنیانگذار انقلاب اسلامی، بر مبنای هدایت شریعت اسلامی می‌باشد، تصریح کرد: مکتب فکری امام خمینی(ره) الگوی جامع سعادت بشریت است.