کد مطلب: 107840 تعداد بازدید: ۱۴۹

مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال از اردبیل:

انتخابات تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی یک جامعه است

چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴:۴۱
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان خلخال با بیان اینکه حضور در انتخابات یک اصل عقلانی و شرعی می‌باشد، گفت: انتخابات، تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی یک جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری و ‌رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم حبیبه شاهنده در نشست بصیرتی با فرماندهان و مربیان حلقه‌های صالحین پایگاه‌های محلات شهرستان خلخال، به ضرورت حضور در انتخابات تاکید کرد و گفت: لزوم احساس مسئولیت انسان نسبت به سرنوشت فردی و جمعی خویش، از ارزش‌های پذیرفته و مهم اسلام است به‌گونه‌ای که این اصل در آیات و روایات و سیره مسلمانان مورد تاکید قرار گرفته است.
وی افزود: طبق اندیشه‌های امام خمینی(ره) و رهبری معظّم، شرکت در انتخابات مظهر احقاق و وظیفه الهی، شرعی و انسانی می‌باشد.
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال در تبیین وظایف بانوان بسیجی در عرصه‌های مختلف حضور، بیان داشت: با توجه به اینکه بانوان نقش تعیین‌کننده و تاثیر‌گذاری در سرنوشت جامعه دارند بنابراین باید با استفاده از ظرفیت‌های مختلف فضای مجازی و برگزاری نشست‌ها، در انتخاب فرد اصلح بصیرت‌افزایی کنند.
مدرس حوزه علمیه خواهران ادامه داد: عزت‌مندی، اتحاد و همبستگی، اقتدار و استقلال ملی از آثار و عوامل حضور حداکثری در عرصه‌های انتخاباتی  است.
 شاهنده با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات یک اصل عقلانی و شرعی به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: انتخابات، تعیین سرنوشت اجتماعی و سیاسی یک جامعه است.