کد مطلب: 107114 تعداد بازدید: ۱۴۶

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرستان مشگین‌شهر از اردبیل:

مبلّغان دینی مجهز به دانش رسانه‌ای و تکنولوژی‌های پیشرفت باشند

چهارشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱:۰۸
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر با بیان اینکه فضای مجازی آوردگاه دو جبهه حق و باطل است، گفت: مبلّغان دینی می‌بایست مجهز به دانش رسانه‌ای و تکنولوژی‌های پیشرفت شوند.

به گزارش پایگاه خبری و ‌رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی در نشست مسئولین و سفیران کانون رضوان مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) بر ضرورت پویایی حوزه‌های علمیه تاکید کرد و گفت: حوزه‌های علمیه خواهران به‌عنوان ستون آموزه‌های دینی باید فعال و پویا بماند و پویایی آن در گرو ترغیب نیروهای مستعد و علاقمند به تحصیل علوم دینی است.
وی افزود: باید جاذبه‌های دین به علاقمندان شناسانده شود و تبلیغ پذیرش نیز براساس مخاطب‌شناسی و نیازسنجی صورت پذیرد.
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر در تبیین ضرورت تبلیغ بیان داشت:
مردم تشنه آشنایی با احکام و حقایق دینی هستند و ضروری است مبلّغان خواهر در سطح شهرستان از تمام توان و ظرفیت خود برای تقویت اعتقادات و اشاعه فرهنگ اسلامی استفاده کنند.
مدرس حوزه علمیه خواهران ادامه داد: دشمنان دین از ترویج فرهنگ دینی بین مردم هراس دارند. از‌این‌رو با پخش شبهات بی‌اساس در بستر رسانه درصدد وارونه جلوه‌دادن چهره حقیقی اسلام هستند.
نعمتی با تاکید بر افزایش سواد رسانه‌ای مبلّغان در مقابل هجمه‌های دشمنان، تصریح کرد: مبلّغان دینی با مطالعه هدفمند می‌بایست در مسیر مقتضیات زمان حرکت کرده و در مقابل آماج شبهاتی که در فضای مجازی طنین‌انداز شده است، مجهز به سلاح دانش و تکنولوژی‌های پیشرفت باشند.