کد مطلب: 106976 تعداد بازدید: ۱۵۰

برگزاری کارگاه جذب طلبه برای مددجویان خواهر کمیته امداد امام(ره) مشگین‌شهر

یکشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵:۳۷
کارگاه "جذب طلبه" با هدف تبلیغ پذیرش حوزه علمیه خواهران برای مددجویان خواهر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مشگین‌شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) شهرستان مشگین‌شهر در این کارگاه به فضایل و فواید علم‌آموزی و ادامه تحصیل و فرصت‌های نهفته در آن اشاره کرد و گفت: تحصیل در حوزه‌های علمیه خواهران گشایش‌های قابل توجهی در زندگی بانوان خواهد داشت.
وی افزود: دامنه علوم و آموختنی‌ها گسترده و ظرفیت فکر و ذهن انسان‌ها محدود است پس آدمی ناگزیر باید مفیدترین و ضروری‌ترین علوم را گزینش کند که با توجه به آموزه‌های قرآنی، تفقه در دین ارزشمندترین علوم است.
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر با اشاره به ارزش علم دین و دستورات ائمه اطهار(علیهم‌السلام) در این زمینه، گفت: اهداف شغلی که متناسب با تحصیلات حوزوی برنامه‌ریزی و کارشناسی شده است خیر دنیا و آخرت را برای طلاب در پی‌دارد.
نعمتی بیان داشت: مراکز آموزشی متعددی برای ادامه تحصیل در جامعه کنونی وجود دارد اما آنچه حوزه علمیه خواهران را از سایر مراکز آموزشی متمایز ساخته است معنویت موجود در این راه مقدس برای فراگیران علوم حوزوی است.