کد مطلب: 106877 تعداد بازدید: ۱۵۷

در گفت‌و‌گو با مدیر مدرسه علمیه الزهراء(س) شهرستان خلخال از اردبیل عنوان شد؛

انجام بیش از ۴۵ ختم مجازی قرآن در ماه رمضان توسط بانوان طلبه خلخال

جمعه ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶:۴۳
مدیر مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان خلخال گفت: بیش از ۴۵ ختم قرآن در فضای مجازی همزمان با ماه رمضان توسط بانوان طلبه خلخال انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم حبیبه شاهنده در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، فعالیت‌های طلاب این واحد آموزشی را در ایّام ماه رمضان شایسته تقدیر دانست و گفت: در ماه میهمانی خدا غالب برنامه‌های فرهنگی - تبلیغی مدرسه علمیه خواهران خلخال به‌صورت مجازی برگزار می‌شد.
وی به تشریح برنامه‌های تربیتی و اخلاقی مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) پرداخت و اظهار داشت: ماه رمضان فرصتی برای رشد فضایل اخلاقی می‌باشد که در این راستا با استفاده از ظرفیت اساتید و طلاب و با هدف ارتقاء مهارت سخنوری طلاب بیش از ۳۰ جلسه اخلاقی در موضوعات خداشناسی، ارتباط با خدا و مباحث تربیتی به‌صورت مجازی برگزار شد.  
مدیر واحد حوزوی خواهران خلخال ادامه داد: به لطف الهی و با همت طلاب جهادی این واحد آموزشی، کانال تبلیغی با عنوان "ماه بندگی" با هدف ارائه مطالب اخلاقی، قرآنی، برگزاری پویش‌های مختلف، پاسخگویی به شبهات، برگزاری مسابقه تفسیر و شرح ادعیه و احادیث در پیام‌رسان ایتا ایجاد شد و از مهم‌ترین فعالیت مجازی مدرسه می‌توان به بیش از ۴۵ ختم قرآن در ایّام ماه رمضان توسط بانوان طلبه اشاره کرد.
شاهنده افزود: توزیع بسته‌های غذایی، بهداشتی، فرهنگی، برگزاری کلاس‌های رفع اشکال تجوید و روان‌خوانی و تبلیغ چهره‌به‌چهره پذیرش از دیگر فعالیت‌های طلاب مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) خلخال در ایّام رمضان بود.