کد مطلب: 106872 تعداد بازدید: ۱۴۸

فعالیت‌های فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه(س) شهرستان مشگین‌شهر در ماه رمضان تشریح شد

پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲:۳۸
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) شهرستان مشگین‌شهر از اردبیل به تشریح فعالیت‌های فرهنگی - تبلیغی در ایام ماه رمضان پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگاران با اشاره به عدم امکان برپایی سفره افطاری به دلیل بیماری کرونا، گفت: با مساعدت خیّرین و طلاب جهادی مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) بیش از ۳۵۰ پرس غذای گرم در بین خانواده‌های طلاب و اقشار نیازمند با رعایت کامل نکات بهداشتی توزیع شد.
وی این اقدام خداپسندانه را ظرفیتی در جهت تبلیغ پذیرش دانست و بیان داشت: از آنجا که امسال به‌ دلیل شرایط موجود امکان تبلیغ چهره‌به‌چهره وجود ندارد از‌این‌رو بروشورهای پذیرش همراه با بسته‌های غذایی توزیع می‌شود که امید است در جذب داوطلب تاثیر مطلوبی داشته باشد.
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(س) مشگین‌شهر اظهار داشت: به حول و قوه الهی در ماه رمضان امسال، دهها مبلّغ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به برگزاری کلاس احکام، محافل انس با قرآن در شهرستان و روستاهای توابع، سخنرانی با موضوعات اخلاقی و مشاوره‌های دینی در مساجد و مجامع عمومی پرداختند.
نعمتی ابراز خرسندی کرد: با توجه به تقارن پذیرش حوزه علمیه خواهران با ماه رمضان، به دلیل محدودیت‌های تبلیغ حضوری بیش از ۴۰ گروه تبلیغی توسط مبلّغان این واحد علمی - تربیتی در پیام رسان‌ها ایجاد شده و به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات احکام، قرآن و شبهات بودند.
مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا باوقار در سال ۱۳۷۹ تأسیس شده و در حال حاضر حدود ۱۰۰ طلبه در این واحد علمی تربیتی مشغول به فراگیری علوم دینی هستند.