کد مطلب: 105890 تعداد بازدید: ۲۳۹

بازدید مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید از مرکز پیش‌دبستانی نور علم

پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶:۱۴
در پی برپایی نمایشگاه دستاوردهای طلاب توسط مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در برنامه بازدید از این نمایشگاه از مرکز پیش‌دبستانی نور علم نیز بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران، اصغر نورالله‌زاده شکل‌گیری و تاسیس مرکز پیش‌دبستانی نور علم وابسته به حوزه علمیه خواهران را حرکتی عظیم در عرصه فرهنگ دانست و اظهار داشت: اینکه تمامی مربیان و کادر این مجموعه ارزشمند، طلاب خواهر حوزوی خواهد بود امری ستودنی در جهت تربیت کودکان و نیز ایجاد اشتغال برای بانوان طلبه است.
وی بهره‌مندی از تجربیات مراکز آموزشی مذهبی برای کودکان را مورد تاکید قرار داد و گفت: حمایت از اینگونه طرح‌‌ها لازم و بلکه ضروری است‌.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی قربانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل تلاش برای نقش‌آفرینی موثر در تربیت انسان‌های شایسته را مهم‌ترین رویکرد حوزه‌ها دانست و گفت: تأسیس مراکز پیش دبستانی‌ زیر نظر حوزه علمیه خواهران استان در راستای شکوفایی استعدادهای دینی کودکان و خدمت به نظام تربیتی است.
وی افزود: تأسیس مراکز پیش‌دبستانی با رویکرد اسلامی و استفاده از ظرفیت طلاب خواهر در امر آموزش و تربیت نوآموزان در تمام مدارس علمیه خواهران استان اردبیل از طرح‌های در دست اجرای مدیریت استان است.
مدیر حوزه علمیه خواهران در ادامه با اشاره به مشکلات و ناهمواری‌های طرح اظهار داشت: پر واضح است طرح در ابتدا با کمبودهایی روبرو بوده و مهم‌ترین آن نبود شهربازی قرآنی است و امیدواریم با تلاش و همکاری مضاعف این ناهمواری‌ها به حداقل برسد.