کد مطلب: 104098 تعداد بازدید: ۸

حضور مجری آمریکایی‌الاصل شبکه پرس‌تی‌وی در مدرسه علمیه الزهراء(س) اردبیل

شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۹:۴۵
مجری آمریکایی‌الاصل شبکه تلویزیونی پرس‌تی‌وی در پی سفر به استان، به منظور بصیرت‌افزایی طلاب در مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبیل حضور یافت.

به گزارش پايگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علميه خواهران، خانم ملانی فرانکلین (مرضيه هاشمی) در سفری که به استان اردبیل داشت به عنوان سخنران نشست بصیرتی، در جمع بانوان طلبه مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) اردبیل حاضر شد.

وی در این نشست با اشاره به استقلال كشور ايران گفت: ايران معادلات سياستمداران آمريكايی را برهم زده و به يک نظام قدرتمند در منطقه تبديل شده است.

متخصص رسانه و مجری شبکه پرس‌تی‌وی جنگ نرم را از مهم‌ترین ابزارهای دشمن برای مقابله با ایران بیان کرد و گفت: ایجاد فاصله‌ در بین نسل امروزی و تفكرات انقلاب اسلامی و جذاب نشان‌دادن تفكرات غربی از شيوه‌های مبارزاتی كشورهای غربی به‌خصوص آمريكا می‌باشد.

فرانکلین جذاب نشان‌دادن زندگی آمريكايی و ايجاد نااميدی در بين جوانان ايرانی را از ترفندهای دشمن دانست و افزود: تصويرسازی برعكس باعث القاء نااميدی در بين جوانان و زنان ايرانی می‌شود.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی كشورهای بلوک غرب و شرق تمام تلاش خود را برای حذف ايران به کار گرفتند و حتی اجازه تهيه تجهيزات دفاعی برای ايران را نمی‌دادند ولی اکنون بعد از گذشت 42 سال شاهد پيشرفت ايران در تمام زمينه‌ها هستيم.

مجری شبکه پرس‌تی‌وی تصريح كرد: تحقير كشورهای جهان سوم از سياست‌های آمريكا می‌باشد به‌طوری‌كه می‌خواهند تمام كشورهای جهان سوم مطيع و فرمانبردار آمريكا باشند و در طی چندين سال تمام سرمايه خود را در اين راه مصرف کرده‌اند.

خانم مرضیه هاشمی بر ضرورت مقابله با جنگ نرم تاكيد كرد و گفت: يک فرد انقلابی با احساس مسئوليت در قبال انقلاب، تمام تلاش خود را برای تربيت نسل انقلابی به کار می‌گیرد.