کد مطلب: 103514 تعداد بازدید: ۲۲

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه "س" شهرستان مشگین‌شهر از اردبیل:

انقلاب اسلامی برای برقراری ارزش‌های اسلامی در جامعه بود

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵:۳۸
مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) شهرستان مشگین‌شهر با تأکید بر اهداف والای انقلاب گفت: انقلاب اسلامی برای برقراری ارزش‌های اسلامی در جامعه بود.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، خانم فاطمه نعمتی در آیین گرامیداشت چهل‌و‌دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد حضرت ولی عصر(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه) بخش مرادلو، با تأکید بر اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی گفت: برای برقراری قوانین و ارزش‌های اسلامی در سطح جامعه انقلاب کردیم.

وی افزود: نسل جدید، امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را درک نکردند بنابراین تبیین مبانی انقلاب و اندیشه‌های امام(ره) برای این قشر از سرعت و ضرورت بالایی برخوردار است تا قبل از مواجهه با تحریفات دشمنان با حقایق انقلاب آشنا شوند.

مدیر مدرسه علمیه فاطمیه(سلام‌الله‌علیها) مشگین‌شهر با اشاره به دستاوردهای عظیم انقلاب تصریح کرد: هزینه‌های کلان دشمنان در کم‌رنگ جلوه‌دادن موفقیت‌های انقلاب، نشان از عظمت و ابهت این دستاوردها دارد.

نعمتی بیان داشت: مادران و همسران شهدا، جانبازان و رزمندگان حق بزرگی در پیروزی انقلاب دارند. به‌طوری‌که اگر ایثار و بصیرت این قشر، حامی رزمندگان نمی‌شد و رهبر انقلاب با گلایه و نارضایتی مادران شهدا مواجه می‌شد، به‌طوز قطع انقلاب اسلامی به ثمر نمی‌رسید.

مدرس حوزه علمیه خواهران بر ضرورت حضور انقلابی بانوان جهت حفظ اهداف و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در تمام عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اجتماعی تأکید کرد و گفت:  بانوان باید با پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب و مقابله با تهاجم فرهنگی، نسلی مؤمن، کارآمد و مجاهد تربیت کنند.

وی در ادامه با اذعان به اینکه حوزه‌های علمیه خواهران از دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده و مکانی مناسب جهت تربیت بانوان فرهیخته و مهذب است، گفت: بخش مرادلو نیاز مبرم به طلبه و مبلّغ خواهر جهت پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی واجرای برنامه‌های مذهبی دارد بنابراین انتظار می‌رود بانوان این منطقه از ثبت‌نام حوزه‌های علمیه خواهران که از 25 بهمن ماه آغاز می‌شود اقبال خوبی نمایند.