کد مطلب: 103513 تعداد بازدید: ۲۰۸

کارشناس مسائل سیاسی:

زنان انقلابی در میدان دفاع از انقلاب همیشه در صحنه باشند

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۴:۳۷
کارشناس مسائل سیاسی به وظایف زنان در بعد از انقلاب اشاره و اظهار داشت: زنان انقلابی در میدان دفاع از انقلاب همیشه در صحنه باشند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران، آقای الله‌بخش نجفی در نشست سیاسی که به مناسبت دهه فجر در مدرسه علمیه ثامن‌الحجج‌(علیه‌السلام) شهرستان پارس‌آباد برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران گفت: مهم‌ترین دستاورد داخلى انقلاب اسلامى، تشکیل حکومت دینى در قالب «جمهورى اسلامى» است که بهترین الگو را در عصر دین‌ستیزى، فراروى جهانیان قرار داد.

وی افزود: انقلاب اسلامى ایران یک ضرورت طبیعى و تاریخى براساس سنّت‌هاى الهى بود که به عنوان مظهر و نماد حق در دوران معاصر جلوه‌گر شد. مؤمنان خالص و راستین با بهره‌گیرى از سنت امداد و نصرت الهى، در عصر غربت دین و غرق دنیا در مادیّات، انرژى‌هاى متراکم در وجود خود را انفجار‌گونه آزاد ساخته و تشعشات نور حق را بر جهانیان تاباندند.

کارشناس مسائل سیاسی به ضرورت حضور زنان در صحنه انقلاب و دفاع از انقلاب تاکید کرد و گفت: جبهه‌ انقلاب، زنان کارآمد، فعّال، زبان‌آور، نویسنده، عالِم و دانشمند به مراتب بیشتر دیده است. خانم‌هایی که اهل اقدام، اهل فکر، اهل نگارش و نویسندگی هستند، بایستی در میدان دفاع از‌ انقلاب همیشه در صحنه باشند.

نجفی تصریح کرد: انقلاب اسلامى ایران یکى از رخدادهاى بى‌نظیر دوران معاصر و فجر جدیدى در تاریخ بشریت است که منشأ آثارى بس شگرف در ابعاد فرهنگى، سیاسى، اجتماعى، اقتصادى و... در داخل و خارج از ایران گشته است. به یقین شجره طیبه این انقلاب با بهره‌گیرى از چشمه زلال معارف و اعتقادات دینى مردم فداکار ایران و با تکیه بر ریشه‌هاى استوار پیشینه فرهنگى، سیاسى و اجتماعى آنان بارور و پرثمر گشته و خواهد گشت.

وی افزود: زمانى که انقلاب اسلامى ایران به عنوان مظهر حق در دوران معاصر بر مبناى اسلام و قرآن تحقق یافت، طبیعى است که استکبار جهانى، حاکمیت اسلام را براى خود یک خطر جدى بداند و با انواع ترفندها و توطئه‌هاى استکبارى به مبارزه با آن برخیزد و همه نیرو و توان خود را براى تضعیف و شکست آن بسیج نماید.                                                                                                 تحلیلگر سیاسی، وظیفه انقلابیون را خطیر و سنگین بیان کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامى مثل هر پدیده اجتماعى دیگر در معرض آسیب‌ و تهدیدها قرار دارد ملت ایران مکلفند این تهدیدها را شناسایى کرده و اقدامات پیشگیرانه را  برنامه‌ریزی و در مرحله عمل قرار دهند تا در پرتو اتحاد و وفاق ملّى پرچم برافراشته شده این انقلاب را نسل به نسل بگردانند تا اینکه تحقق وعده الهى را که حکومت عدل جهانى است نظاره‌گر باشند.