کد مطلب: 103007 تعداد بازدید: ۱۸

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل:

حوزه‌های علمیه خواهران در نشان‌دادن دستاوردهای انقلاب وظیفه سنگینی دارند

جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۵۹:۰۰
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با تأکید بر نقش اثرگذاری رسانه گفت: حوزه های علمیه خواهران در نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه سنگینی دارند.

به گزارش پایگاه خبری و رسانه‌ای حوزه‌های علمیه خواهران از اردبیل، علی ملااحمدی در نشست با مدیر و جمعی از کادر حوزه علمیه خواهران در محل اتاق جلسات حوزه علمیه خواهران اردبیل، با تأکید بر نقش اثرگذاری و بصیرت‌افزایی رسانه صدا و سیما گفت: حوزه‌های علمیه که عنوان مادری انقلاب اسلامی را دارند، در نشان دادن دستاوردهای انقلاب اسلامی وظیفه سنگین‌تری دارند.

وی افزود: رسانه‌های غربی از انواع روش‌های تخریبی جهت مأیوس‌کردن ملت ایران استفاده کرده و در این راستا مشکلات اقتصادی کشور را بزرگ‌نمایی می‌کنند و عملکرد موفق و دستاوردهای عظیم انقلاب را وارونه جلوه می‌دهند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل با اشاره به اثرگذاری ایران در معادلات جهانی تصریح کرد: استقلال کشور یکی از دستاوردهای بسیار مهم انقلاب است. به‌طوری‌که مهم‌ترین معیار انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا، منوط به سیاست‌هایی است که مقابل ایران اتخاذ می‌کند.

ملااحمدی بیان داشت: جهت مقابله با خیل عظیم هجمه‌های رسانه‌ای دشمن، باید کارشناسان ماهری تربیت کنیم که با زبان رسانه آشنایی داشته و مهارت ارتباط با مخاطبان را یاد گرفته باشند و با کلمات ساده، مفاهیم علمی و دینی را برای عامه مردم بیان کنند.

این مقام مسئول بر ضرورت ورود نخبگان طلاب خواهر به عرصه رسانه ملی تأکید کرد و گفت: عالمان فرهیخته زیادی وجود دارد که به‌علت آشنا‌نبودن با زبان رسانه، نمی‌توان به نحو شایسته از اندوخته‌های علمی آنان بهره برد بنابراین برگزاری دوره مهارت‌آموزی رسانه برای کارشناسان طلاب خواهر از ضرورت بالایی برخوردار است.

در ادامه این نشست حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مهدی قربانی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با اذعان به اینکه بستر رسانه استانی و ملی فرصت مغتنمی برای نشان‌دادن دستاوردهای حوزه‌های علمیه خواهران است، گفت: حضور کارشناسان دینی خواهر متناسب با هویت برنامه، در تنوع برنامه‌ریزی و جذب مخاطبان صدا و سیما تأثیرگذار خواهد بود.