کد مطلب: 10168 تعداد بازدید: ۴۹۹

شرکت در راهپیمائی 13 آبان سال روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا

سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۹:۳۶
حضور پرشور حوزه علمیه خواهران فاطمیه مشگین شهر در راهپیمایی یوم الله 13 آبان با شعار مرگ بر آمریکا                     
      همزمان  با 13 آبان و با حضور پرشور و حماسی مردم مشگین‌شهر و حوزه علمیه خواهران فاطمیه  شعار مرگ بر آمریکا در این شهرستان طنین‌انداز شد . امسال همزمانی 13 آبان ماه با قیام خونین امام حسین ( ع ) موجب حضور گسترده مردم مشگین‌شهر در راهپیمایی برای دفاع از اعتقادات دینی و مذهبی شد.
در این راهپیمایی عظیم و باشکوه همچنین  دانش‌آموزان ، دانشجویان ، جوانان و نوجوان ، خانواده‌های معظم شهدا شعارهای  « مرگ برآمریکا» «مرگ بر اسرائیل ««ما اهل کوفه نیستیم،علی تنها بماند«و....را سردادند و  خواستار نابودی استکبار جهانی شدند. و پرچم‌های آمریکا و صهیونیسم زیر گام‌های استوار مردم با صلابت مشگین‌ شهر لگدمال شد تا مردم مراتب انزجار خود را از آمریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کنند.
فرماندار شهرستان مشگین‌شهر در این مراسم در جمع راهپیمایی‌کنندگان با اشاره به حضور با شکوه و حماسی مردم شهرستان مشگین‌شهر در تمامی مراسمات اظهار داشت: در صحنه بودن مردم ولایی مشگین‌شهر موجبات خشنودی امام عصر را فراهم می‌سازد.
وی در این مراسم با اشاره به فداکاری دانشجویان در جریان تسخیر لانه جاسوسی امریکا این حرکت را مهر افتخار جوانان ایران در تاریخ عنوان کرد و گفت: امریکا با شیطنت‌هایی که در طول تاریخ انقلاب انجام داده خود را منفور ملت‌ها کرده است و همین امر موجب نفرت و انزجار مردم را به دنبال داشته است.
وی همچنین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مذاکرات را مفید عنوان کرد و بیان داشت: نیروهای انقلابی با تکیه بر اعتقادات مذهبی در این مذاکرات از حقوق مسلم ملت ایران دفاع کرده و حقانیت ایران را به جهانیان ثابت خواهند کرد.
 
در پایان این راهپیمایی قرائت قطعنامه پایانی صورت گرفت و شرکت‌کنندگان هر بند این قطعنامه را با فریاد « الله اکبر، خامنه‌ای رهبر» تایید کردند.