کد مطلب: 101335 تعداد بازدید: ۸۸

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل:

ارزش‌های انقلاب حکم شاهرگ ایران اسلامی را برای دشمنان دارد

یکشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۲۱:۵۰
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل هدف دشمنان انقلاب را تضعیف یا تغییر انقلاب بیان کرد و گفت: ارزش‌های انقلاب، حکم شاهرگ ایران اسلامی را برای دشمنان دارد.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قربانی در نشست پژوهشی برخط(آنلاین) مدرسه علمیه الزهراء(سلام‌الله‌علیها) شهرستان خلخال، ارکان انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: این ارکان که علل محدثه انقلاب مطرح می‌شود شامل ایدئولوژی، رهبری و مردم می‌باشد که این ارکان لازمه هر انقلابی است.

وی افزود: دشمنان و معاندان انقلاب که قصد تضعیف یا تغییر انقلاب را دارند همواره ارزش‌های نظام و انقلاب را مورد هجمه و حمله قرار می‌دهند چراکه ارزش‌های انقلاب قدرت نظام اسلامی به‌شمار می‌رود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل از جمله راه‌های تضعیف رهبری توسط معاندین نظام را مطرح‌کردن شبهه و ابهام نسبت به رهبری انقلاب دانست و افزود: معاندین انقلاب اسلامی به خوبی می‌دانند که تز انقلاب از حوزه علمیه برخاسته و آنتی‌تز آن هم بایستی از این مکان مقدس بلند شود؛ چراکه انقلاب اسلامی را تنها با تحریف دین می‌توان از بین برد.

قربانی افزود: نظام سلطه، کشوری اسلامی مثل ایران و با نمادهایی همچون عاشورا را بر نمی‌تابد، چون انقلاب اسلامی ایران نشات‌گرفته از واقعه عاشورا است و به همین دلیل در طول تاریخ انقلاب، مهم‌ترین تحولات سیاسی کشور در محرم و عاشورا اتفاق افتاده است.

وی تصریح کرد: کسانی که به سازش با غرب تاکید دارند در مسیر دفاع از منافع نظام سلطه حرکت می‌کنند که البته یک برنامه‌ طراحی شده توسط دشمن می‌باشد؛ همچنان که فتنه ۸۸ بر طبق برنامه ده ساله دشمن برای نابودی نظام اسلامی طراحی شده بود که به لطف خدا و رهبری هوشمندانه انقلاب اسلامی و حضور پرشور مردم در حماسه نهم دی درهم شکست.