کد مطلب: 100266 تعداد بازدید: ۶۰

امروزه ایثار پرستاران لحظات دفاع مقدس را در اذهان تداعی می‌کند

دوشنبه ۱ دى ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۲:۵۵
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل با بیان اینکه پرستاران از زمان شکل‌گیری انقلاب تا به امروز همیشه در صحنه بوده‌اند، گفت: امروزه ایثار پرستاران لحظات دفاع مقدس را در اذهان تداعی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری کوثر از اردبیل، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی قربانی در دیدار با پرستاران شیرخوارگاه موسسه خیریه ائمه اطهار(علیهم‌السلام)، حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) را الگویی برای جامعه پرستاری کشور در تاریخ تشیع معرفی کرد و افزود: ویژگی‌های بارز آن بانوی بزرگوار همچون تحمل مشقت و سختی‌های فراوان و صبر و استقامت، سرمایه بزرگی برای جامعه پرستاران در مواجهه با سختی‌ها می‌باشد که در غیر این صورت، طی مسیر پیش رو برایشان ملال‌آور خواهد بود.

وی با بیان اینکه اگر پرستاری توام با علاقه و قصد قربت باشد، لحظه‌به‌لحظه آن  فرصتی برای کسب معرفت و  عین زیبایی خواهد بود، اظهار داشت: ایثاری که پرستاران به خصوص در این وضعیت کرونایی انجام می‌دهند تداعی کننده ایثار حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) می‌باشد.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل بیان داشت: انصافاً پرستاران از زمان شکل‌گیری انقلاب تا به امروز کارنامه خوبی از خود بر جای گذاشته‌اند به‌خصوص در بحث کرونا که در این برهه زمانی لحظات دفاع مقدس در اذهان عمومی تداعی می‌کند.

قربانی عمل نیک و ستودنی پرستاران مرکز شیرخوارگان موسسه خیریه ائمه اطهار(علیهم‌السلام) را معامله با خدا نامید و تصریح کرد: به طور حتم عمل شما نزد خدای بچه‌های این شیرخوارگاه بی‌پاداش نخواهد ماند.

مدیر حوزه علمیه خوهران استان اردبیل در پایان از برنامه تجلیل پرستاران توسط کادر حوزه علمیه خواهران خبر داد.