کد مطلب: 16833 تعداد بازدید: ۳۶۳

طلاب بسیجی پاسدار آرمانهای انقلاب

سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴
مهمترین بخش نفوذی دشمن در همین قسمت فرهنگی می باشد. ومهمترین استراتژی که در بخش فرهنگ اعمال کرده نفوذ سطحی، نفوذ در میانی، نفوذ در لایه بنیادی جامعه می باشد که بیشترین نفوذ دشمن از همین لایه بنیادین فرهنگی هست. و این لایه از جامعه را دانشجویان و طلاب تشکیل می دهد.

حجت الاسلام محمدی شاهرودی مسئول بسیج طلاب و روحانیون کشور در حضور طلاب بسیجی به جایگاه مهم طلاب در جامعه اشاره کرد و به تشریح پیام حضرت امام (مد ظله العالی)در خصوص محور های ماموریتی طلاب بیان داشت.

حجت الاسلام محمدی شاهرودی بیان کرد : فرزندان بسیجی باید پاسدار اصول تغییر ناپذیر نه شرقی و نه غربی باشند و همه طلاب بسیجی وظیفه دارند هرجا احساس کردند این اصل مورد خدشه قرار می گیرد میدان داری کنند. حافظ وحدت بین دو قشر مهم و تاثیر گذار (دانشجو و طلبه)باشند و همچنین رسالت دارند وحدت بخش همه اقشار جامعه باشند چون عموم مردم به روحانیت اعتماد دارند. فرزندان انقلاب به هیچ وجه نگذارند امریکا و روسیه در این دو مرکز نفوذ کنند.

وی ادامه ابعاد نفوذی دشمن را در چهار محور امنیتی و نظامی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی بیان کرد و گفت:  مهمترین بخش نفوذی دشمن در همین قسمت فرهنگی می باشد. ومهمترین استراتژی که در بخش فرهنگ اعمال کرده  نفوذ سطحی، نفوذ در میانی، نفوذ در لایه بنیادی  جامعه می باشد که بیشترین نفوذ دشمن از همین لایه بنیادین فرهنگی هست.

وی در ادامه افزودند: جهان اسلام با غرب مشکل دارد ولی در علومی که انجا هست هیچ مشکلی ندارد و دشمن از این مسئله  آگاه هست واز آن به نفع خود استفاده می کند طوری که تمام تلاش آنها بر این مسئله که افرادی را از این راه تربیت کند تا ارزشهای انقلابی را در بین این قشر بی ارزش کند.

وی همچنین رسالت بسیج طلاب را این گونه بیان کرد. بسیج طلاب روحیه انقلابی را زنده بدارد و بی تفاوت به ارزش های دینی نباشد. روحیه استکبار ستیزی را حفظ کند و مانع نفوذ دشمن شود.