کد مطلب: 16601 تعداد بازدید: ۶۴۷

راهپیمایی 13 آبان

پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴
حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، لبیک ملت ایران به امام (رحمه الله علیه) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در پاسداری از ارزش ها و آرمان هایی است که برای تحقق آنها خون هزاران جوان برومند این مرز و بوم بر زمین ریخته شده است.

جمعی از طلاب  مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) در یوم‌الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و تسخیر لانه جاسوسی امریکا به دست دانشجویان غیورملت شریف ایران، همانند دیگر اقشار جامعه یک بار دیگر پایبندی خود را به آرمان های انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

حوزه های علمیه در طول تاریخ همواره در کنار مردم محروم بودند. و رمز پیروزی نهضت حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و محبوب بودن ایشان نیز این بود که از یک سو، دشمن مستکبران بود و از سوی دیگر، همیشه غم خوار برای محرومان و مستضعفان جهان بودند. از این رو، حوزه های علمیه به عنوان ادامه دهنده ی خط راستین آن امام بزرگوار در مبارزه ی ملی با استکبار، نقش مهمی دارند.

همچنین نباید فراموش کرد که حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، لبیک ملت ایران به امام (رحمه الله علیه) و رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) در پاسداری از ارزش ها و آرمان هایی است که برای تحقق آنها خون هزاران جوان برومند این مرز و بوم بر زمین ریخته شده است.